Loty do Chorwacji


Już 4823 osób uznało nasze porady za wartościowe i ocenili je na / 5! (ocenianie wstrzymane!)

Turyści odwiedzający Chorwację, najczęściej korzystają z własnego środka lokomocji lub wybierają oferty przewoźników autokarowych. Jednak ostatnio wzrasta zainteresowanie lotami, a w szczególności propozycjami tanich linii lotniczych.

Przewoźnicy latający do Chorwacji

Jeszcze niedawno Chorwacja miała dwóch przewoźników lotniczych: Croatia Airlines oraz Dubrovnik Airline, jednak ten drugi w 2011 roku zakończył swoją działalność. Croatia Airlines jest członkiem Star Alliance i obsługuje głównie europejskie kierunki, ale lata także na Bliski Wschód (do Syrii i Izraela). Jego bazą jest port lotniczy w Zagrzebiu. Z chorwackim przewoźnikiem, zaczynają rywalizować tanie linie lotnicze z Europy. Obecnie najpopularniejszymi przewoźnikami są: Ryanair, WizzAir, EasyJet, Norwegian, Vueling, Germanwings, Jet2com, polska tania linia Eurolot i linia czarterowa Enter Air. Te tanie linie lotnicze realizują swoje loty zwykle w sezonie letnim. Zwiększenie liczby tańszych lotów jest spowodowane coraz lepszą infrastrukturą lotniczą w Chorwacji oraz przystępnymi opłatami lotniskowymi.

Wyszukiwarka lotów do Chorwacji

Skorzystaj z poniższej wyszukiwarki lotów aby zarezerwować bilety na lot do Chorwacji i znaleźć atrakcyjną ofertę w dogodnym terminie i niskiej cenie:

Lotniska w Chorwacji

W Chorwacji jest tylko kilka lotnisk. Do tych najważniejszych należą lotniska w: Zagrzebiu, Zadarze, Splicie, Dubrowniku, Puli oraz Rijece. Mniejsze znajdują się w Osijeku, Bolu oraz w Mal Losinj, ale tam zazwyczaj mogą lądować tylko mniejsze samoloty, ze względu na nieduże powierzchnie tych lotnisk.

Loty do Chorwacji
Loty do Chorwacji

Bezpośrednie loty do Chorwacjii

Bezpośrednie loty do Chorwacji można zarezerwować obecnie jedynie z Warszawy. Ze stolicy dolecimy bez przesiadek do: Splitu, Zadaru, Dubrownika i Zagrzebia.

Do Chorwacji wylecimy także z innych miast Polski, m in. z: Bydgoszczy, Krakowa, Katowic, Łodzi, Rzeszowa i Szczecina, jednak musimy liczyć się z przesiadkami. Natomiast podczas letniego sezonu, można poszukać bezpośrednich połączeń lotniczych z Chorwacją, wśród lotów czarterowych, które sprzedają biura podróży.

Obecnie najpopularniejszymi liniami lotniczymi są: PLL LOT, Ryanair, KLM, Lufthansa, Swiss, Air Baltic, SAS, Eurolot, Air Berlin, Austrian Airlines, Alitalia.

Ceny biletów lotniczych do Chorwacji

Ceny lotów zmieniają się z godziny na godzinę, im szybciej zdecydujemy się na rezerwację, tym korzystniejszą możemy uzyskać cenę za przelot. Im bliżej lata, tym ceny będą wzrastać. Jednak aktualnie jesteśmy już w stanie znaleźć lot do Chorwacji za niecałe 500 złotych.

Inni szukali informacji o Chorwacji w ten sposób:

 • lot charterowy do Chorwacji
 • loty czarterowe chorwacja
 • loty z polski do chorwacji bez przesiadki
 • loty do chorwacji z polski
 • loty do dubrownika bez przesiadki
 • loty z polski do chorwacji
 • chorwacja loty z polski
 • ryair chorwacja
 • loty do chorwacji 2017
 • loty do chorwacji 2018

Zaplanuj dobrze swoje udane wczasy w Chorwacji w 2018:

5 komentarzy
 1. Triska 3 lata temu
  Odpowiedz

  Marzy mi się bezpośredni lot do Chorwacji, konkretnie do Zadaru z Bydgoszczy… może za jakiś czas ;)

  • croatia 3 lata temu
   Odpowiedz

   My żałujemy, że nie ma już lotów z Poznania do Dubrownika. Rok temu jeszcze się załapaliśmy.

 2. Nezis 3 lata temu
  Odpowiedz

  Ja swego czasu widziałem bilety lotnicze do Chorwacji w całkiem dobrej cenie – niecałe 500 złotych!Ale to był chyba lot do Zagrzebia.

 3. baciucha 2 lata temu
  Odpowiedz

  Dla osób mieszkających w miarę blisko zachodniej granicy są wygodne połączenia do Chorwacji z Berlina, i to poniżej 500 zł:)

 4. grzegorz 10 miesięcy temu
  Odpowiedz

  Szukam ale nie znalazłem bezposrednich lotów do Chorwacji z żadnego polskiego lotniska wszedzie przesiadki

Loty do Chorwacji w 2018

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz

Twoje opinie będą widoczne ale adres e-mail pozostanie ukryty.