Kwatery w Chorwacji


Już 2025 osób uznało nasze porady za wartościowe i ocenili je na / 5! (ocenianie wstrzymane!)

Kwatery do wynajęcia w Chorwacji to przede wszystkim apartamenty, których jest najwięcej, pokoje, domki wypoczynkowe, studia i wille. Turyści mogą nocować w stosunkowo niedrogich apartamentach, w atrakcyjnych domkach letniskowych czy w luksusowych willach.

Chorwacja jest niezwykle zróżnicowanym krajem, dlatego ceny obiektów różnią się od siebie. W zależności od tego czego szukamy, czy obiektu z dużym tarasem, grillem i ogrodem, czy klimatyzowanego pokoju z dostępem do internetu, a może apartamentu położonego bezpośrednio nad morzem, wybór jest ogromny.

Apartamenty do wynajęcia

Apartamenty to wygodny sposób na wypoczynek nad Adriatykiem. Można się w nich poczuć jak w domu. Zapewniają one sporą prywatność, a dzięki aneksowi kuchennemu można przygotować posiłki dla całej rodziny. Apartamenty są położone w wielu atrakcyjnych turystycznie miejscowościach. Praktycznie przy każdej większej atrakcji, można znaleźć nocleg w jednym z nich. Turyści najchętniej wybierają apartamenty umiejscowione blisko morza. W szczególności wybierają je rodziny z dziećmi, aby powroty z plaży były jak najkrótsze i jak najmniej męczące i uciążliwe. Często do obiektów tego typu można zabrać zwierzęta domowe. Obecnie dostęp do sieci internetowej w apartamentach, powoli robi się standardem. Zazwyczaj na wyposażeniu jest lodówka, kuchenka oraz TV i klimatyzacja.

Wyszukaj i zarezerwuj swój nocleg w Chorwacji

Dobre i tanie kwatery w Chorwacji do znalezienia w poniższej wyszukiwarce:

Studio do wynajęcia

Studia to mniejsze apartamenty, w nieco niższej cenie. Od tradycyjnych apartamentów różnią się tym, że nie ma w nich oddzielnej sypialni, jest jednak łazienka i aneks kuchenny. Studia zapewniają również sporą prywatność oraz są równie dobrze wyposażone. Zapewniają doskonałe warunki do wypoczynku. Położone są także w atrakcyjnych miejscach w Chorwacji, m. in na wybrzeżu, blisko morza. Do niektórych obiektów, można zabrać zwierzątka domowe.

Pokoje to dobre rozwiązanie dla osób, które po dniu pełnym atrakcji chcą po prostu się wyspać i odpocząć. W Chorwacji jest spory wybór pokoi do wynajęcia. Ich metraż przeważnie nie jest za wielki, a łazienka jest zazwyczaj współdzielona z innymi gośćmi. Przez to pokoje są zazwyczaj wybierane, przez młode, aktywne osoby, których podróżowanie jest ograniczone finansowo. Obiekty oferujące ten typ noclegu, również mogą być położone blisko plaży czy w centrum turystycznej miejscowości. Przeważnie to pokoje wyposażone w klimatyzację oraz dostęp do sieci internetowej. Często można znaleźć pokoje do wynajęcia w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kwatery w Chorwacji
Kwatery w Chorwacji

Wille i domki letniskowe

Wille i domki letniskowe zapewniają dużą swobodę i możliwość odpoczynku. Często mają do dyspozycji także ogród, zewnętrznego grilla oraz czasem prywatny basen. Luksusowe obiekty oferują nieraz także np. saunę czy możliwość skorzystania z łodzi i innych usług. Położone są przeważnie bezpośrednio na wybrzeżu lub w spokojnej okolicy. Obiekty te są zazwyczaj przestronne, przez co są idealnym wyborem dla wielodzietnych rodzin czy grupy przyjaciół.

Coraz bardziej popularna staje się również turystyka w stylu Robinsonów. Kwatery tego typu można spotkać także w Chorwacji. Noclegi typu Robinson są przeznaczone dla odważnych ludzi, gdyż obiekty te są umiejscowione najczęściej w oddalonych destynacjach. Może to być trudno dostępna zatoczka z dala od innych osad czy mała wyspa. Pobyt w kwaterach typu Robinson daje gwarancję bliskiemu obcowaniu z przyrodą. Jest to idealny wybór dla ludzi szukających ciszy i spokoju. Jednak obiekty te zazwyczaj nie mają bieżącej wody i elektryczności. Trzeba korzystać z deszczówki gromadzonej w cysternach, a prąd jest wytwarzany z paneli słonecznych. Przeważnie prysznice są zewnętrzne, bez dostępu do ciepłej wody. Trzeba także rozsądnie zarządzać zapasami, gdyż sklepy znajdują się w sporej odległości. Dla ludzi szukających tego typu przygód to rozwiązanie będzie idealne.

Inni szukali informacji o Chorwacji w ten sposób:

  • chorwacja kwatery do wynajęcia

Zaplanuj dobrze swoje udane wczasy w Chorwacji w 2018:

Kwatery w Chorwacji w 2018

Dodaj swój komentarz:

Dodaj komentarz

Twoje opinie będą widoczne ale adres e-mail pozostanie ukryty.